Başkan Mestan'dan kongreye destek

Başkan Mestan'dan kongreye destek

BURSASPOR, 12 Şubat 2020 Çarşamba, 18:50
Orhangazi Bursasporlular Derneği'nin Olağanüstü Genel Kurul toplantısı Derneğin yeni lokalinde yapıldı. Çağlar Yalçın'ın başkan seçildiği kongreye ilçe protokolü, STK'lar, siyasiler ve Bursasporlu taraftarlar büyük ilgi gösterdi. Dernek kongresinde birlik ve beraberlik mesajları verildi. Kongreye Osmanlıspor deplasmanında olduğu için katılamayan Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan ise derneğin yeni yönetimini kutladı ve her zaman destek mesajları verdi.

Orhangazi Bursasporlular Derneği'nin Olağanüstü Genel Kurul toplantısı Derneğin yeni lokalinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Bekir Aydın, Belediye Meclis üyeleri, AK Parti ilçe başkanı Fahrettin Uludağ, MHP İlçe başkanı Necati Güneş, İyi Parti ilçe başkanı İsmail Kaya, Önceki Dönem Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bursaspor Basketbol Başkanı Sezer Sezgin, Ülkü Ocakları Başkanı Olcay Erol, Meslek Odalarının başkan ve yöneticileri, Fenerbahçeliler Derneği başkanı İbrahim Orbay, Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sayim Yeşil, Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği Başkanı Birol Karan, STK temsilcileri, derneğin eski başkanları ve çok sayıda Bursaspor taraftarının katıldığı kongrenin divan başkanlığını eski ilçe spor müdürü Salih Turgut Mete yaptı. Önceki dönemde dernek başkanlığı yapan Kadir Höçük'ün yeniden aday olmadığı kongrede faaliyet raporu, gelir gider raporları ve denetleme kurulu raporları okunarak delegeler tarafından onaylandı. Kongrede Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Bekir Aydın birer konuşma yaparak dernek yeni yönetimini kutladı.

MESUT MESTAN KONGREYE TELEFONLA KATILDI

Bursaspor'un Osmanlıspor maçı nedeniyle Ankara'da olduğu için kongreye katılamayan kulüp başkanı Mesut Mestan, telefonla kongreye katıldı. Telefondan dernek üyeleri ve misafirlere seslenen Mesut Mestan, yeni yönetime her zaman destek olacaklarını belirtti ve başarı dileklerini sundu.

YENİ BAŞKAN ÇAĞLAR YALÇIN

Kongrede daha sonra seçimler maddesine geçildi. Orhangazi Bursasporlular Derneği'nin yapılan olağanüstü kongresinde yeni başkan Çağlar Yalçın seçildi. İşte derneğin yeni yönetimi.

YÖNETİM KURULU

Asil

1. Çağlar Yalçın

2. Birol Yılmaz

3. Hasan Bozbey

4. Özbay Öztürk

5. Osman Koç

6. Utku Deniz

7. Gökhan Tezel

8. Harun Şentürk

9. Arif Aydın

YEDEK

1. Caner Yalçın

2. İsmail Şen

3. Celal Arkış

4. Süleyman Durusu

5. Tolgahan Şen

6. Sinan Durbak

7. Ömercan Akın

8. Ender Kurban

9. İsmail Sustam

DENETLEME KURULU

1. Salih Yılmaz

2. Neşet Çağlayan

3. Kenan Şen

YEDEK

1. Selahattin Aktaş

2. Hüseyin Sözer

3. Mustafa Kayan

BURSASPOR 12 Şubat 2020 Çarşamba, 18:50

Öne Çıkanlar

Diğer Haberler

Gökhan Gönül Beşiktaş'a veda etti

Gökhan Gönül Beşiktaş'a veda etti

Hatayspor'dan hücuma takviye

Hatayspor'dan hücuma takviye

Bizimkiler'in Cemil'inin durumu ağır

Bizimkiler'in Cemil'inin durumu ağır

Bursa'da susuz köylüler BUSKİ ile adliyelik oldu!

Bursa'da susuz köylüler BUSKİ ile adliyelik oldu!

Gürsu'ya nefes aldıracak meydan

Gürsu'ya nefes aldıracak meydan

Bursa'da onları görenler maskelerini taktı

Bursa'da onları görenler maskelerini taktı