Ortadoğu ve Avrupa'nın yıldızı Köşebaşı Restoran

Ortadoğu ve Avrupa'nın yıldızı Köşebaşı Restoran

YAŞAM, 14 Şubat 2020 Cuma, 14:39
1995 yılından bugüne restoran kültüründe Bursa'nın önde gelen isimlerinden biri olan Köşebaşı Restoran, Ortadoğu ve Avrupa'nın lezzet yıldızı.

25 yıllık geçmişe sahip Köşebaşı Restoran, İstanbul başta olmak üzere Ortadoğu ve Avrupa'da yaklaşık 30 şubesi var. Son şubesi Bodrum Yalıkavak'ta açılan Köşebaşı Restoran, gün geçtikçe çıtayı yükseltiyor.

Menü ve restoranın ferahlığı ile fark yaratan Köşebaşı Restoran'ın Bursa İşletme Müdürü Nejdet Avcı, vizyon ve stratejilerini lezzet satmak olarak açıkladı.

'EN BÜYÜĞÜ BURSA'DA'

Avcı, "Misafirlerimiz açıldığımız günden beri bizi hiçbir şekilde yalnız bırakmadı. Gün gün bu çıtaya yenilerini ilave ettik. En son şubemiz Bodrum Yalıkavak'ta açıldı. Bursa'nın geçmişi de 4 senedir açılmış olması. İlk açıldığımız zamanki müşteri profilimiz ile şuan ki müşteri profilimiz kat kat güçlendi. Köşebaşı Restoranları'nın arasında en büyüğü biziz. 1100 metre kare üzerine kurulu bir alanımız var. Podyumpark'ın 2. Katındayız. Misafirlerimiz günden güne her ürün değiştiğinde mutlaka gelip tadıyorlar." dedi.

'KURUMSAL OLMANIN FARKINI YAŞATIYORUZ'

Kurumsal olmalarının ardından gıda mühendislerinin teftişleri ile daha hijyenik kaliteli hizmet verdiklerini dile getiren Nejdet Avcı, denetime geçtikleri günden itibaren en iyisi Bursa Köşebaşı Restoran olduğunu ifade etti.

Avcı; "Bursa köşebaşında yediğiniz lezzeti İstanbul Köşebaşı restoranında da aynı lezzette yiyebiliyorsunuz. Değişmeyen standart sandalye ve masalarımız, lezzetlerimiz Ortadoğu, Avrupa, İstanbul, Bodrum'da da aynı kalitede. Biz denetime geçtiğimizden beri Köşebaşı Restoran'ları arasında yine en iyisi biziz. Bizim sloganımız şu; lezzet ve hizmet satıyoruz. Canlı müziğimiz yok. Sadece bizim hedefimiz iyi bir lezzet kaliteli ürün ve hizmet satmak." diye konuştu.

'GÜNEYDOĞU MUTFAĞINI DÜNYAYA TANITIYORUZ'

Avcı; "Güneydoğu mutfağı olduğumuz için kebap ağırlıklı çalışıyoruz. Bunun dışında steaklerimiz var. Bizim Köşebaşı Restoranları'mızda best olan yemeğimiz örgülü kebap, şaşlık ve beyti sarma. Diğer ürünlerimizde tabiî ki çok tercih ediliyor ama her yerde yiyemedikleri için "Biz Köşebaşı'nda bunları çok rahatlıkla yiyebiliriz" diye tercih ediyor." dedi.

VİP SALONLARIMIZLA KALİTELİ HİZMET

Aynı anda 500 kişiye hizmet verebildiklerini ve 4 büyük vip salonuna sahip olduklarını belirten Nejdet Avcı, ailelerin ve kurumsal işletmelerin tercihlerine göre salon ve balkon olduğunu ifade etti.

Avcı; "Genellikle çocuklu aileler tercih ediyor çünkü çok sıcak bir ortam var. Çocuk oyun salonu var, büyük bir alana kurulduğu için ferah tavanı, masaların birbirine yakın olmaması. Kurumsal firmalarda bizi tercih ediyor. Büyük vip salonlarımız var 10-12,22 ve 50 kişilik. Bunlar komple olunca misafirlerimiz isterlerse şömine başı tercih ediyor, isterlerse toplantılar için vip salonları, dışarıda 2 terasımız var. Bursa bizi tercih ettiği için çok mutluyuz." ifadelerini kullandı.

YAŞAM 14 Şubat 2020 Cuma, 14:39

Öne Çıkanlar

Diğer Haberler

Ünlü oyuncu koronavirüse yakalandığını açıkladı

Ünlü oyuncu koronavirüse yakalandığını açıkladı

Bursa'da korona ile mücadele için sahillere büyük operasyon

Bursa'da korona ile mücadele için sahillere büyük operasyon

Bursa Mustafakemalpaşa'da geniş kapsamlı virüs denetimi

Bursa Mustafakemalpaşa'da geniş kapsamlı virüs denetimi

Bursa'da Tanpınar Edebiyat Yarışması sonuçlandı

Bursa'da Tanpınar Edebiyat Yarışması sonuçlandı

Bursa'da sağlıkçıların ek ödeme isyanı sürüyor

Bursa'da sağlıkçıların ek ödeme isyanı sürüyor

Amerikalı oyuncu koronavirüse yakalandığını açıkladı

Amerikalı oyuncu koronavirüse yakalandığını açıkladı